Подорож країнами Євросоюзу

2014-05-20

Подорож країнами Євросоюзу

В ці травневі дні традиційно проходять Дні Європи в Україні. 16 травня до читального залу філії №13 завітали учні 4 класу Зош №14 разом зі своїм класним керівником. Бібліотекар читального залу Бузуляк Ю.О. оформила стенд «Європейський Союз та його сусіди», де були представлені карта Євросоюзу, яскраві й цікаві інформаційні матеріали, кросворд. Бібліотекарі коротко розповіли про історію ЄС, ознайомили з символікою. Впинуло прослуховування гімну Євросоюзу «Оди до радості» Бетховена. А ще діти взяли участь в цікавій вікторині «Вгадай країну за описом». Присутні були активними, емоційно відповідали на питання вікторини, доповнювали один одного. Сподобалась дітям змістовна карта «Україна – країна європейська».