Ура! Всі на БІБЛІОпікнік!

2015-06-09

Як провести час весело із користю в бібліотеці й поза її межами? Відповідь проста: об'єднати всіх, хто бажає для пікніка, але не просто пікніка, а БІБЛІОпікніка, де можна не тільки відпочивати на свіжому повітрі, а організувати дозвілля, що сприяє неформальному спілкуванню! Наприклад, пограти, здавалося б, в звичні ігри, але англійською. Тож і назва для пікніка «Do you speak English?» була обрана невипадково. Діти з пришкільного табору, що діє в школі №20 разом з міською бібліотекою-філією № 13 так і зробили: 9 червня відпочивали і розважалися на природі, гралися, читали книжки англійською та спілкувалися, звісно ж, іноземною! Допомогла провести захід читачка бібліотеки, викладач англійської мови, Унраїн Інна Валеріївна, за що читачі й колектив книгозбірні їй щиро вдячні. Дітям була запропонована гра «Broken phone», що в перекладі означає «Зламаний телефон». Ведучий на вухо наступному казав слово англійською дуже швидко, він передавав почуте наступному гравцеві, а останній називав слово, яке вийшло. Варіанти відповідей були різні, іноді зовсім відрізнялися від першоджерела. Із задоволенням діти гралися в «Edible-inidible», що означає «Їстівне-неїстівне». Ведуча Дарина кидала учасникам по черзі м’яч, називаючи різні слова англійською, якщо предмет їстівний, м’яч ловили, якщо ні - відбивали ведучій. Наступний конкурс, де змогли проявити свої здібності дітлахи, мав назву «Кольровий годинник» - «Сolour clock». Команда хлопчиків та дівчаток змагалися в умінні швидко й правильно визначати потрібний колір. Інна Валеріївна називала певний колір, а представники команд відшукували прищепку потрібного кольору й кріпили її до відповідного кольорового сектору на годиннику. Наступне випробування чекало в конкурсі «ZOO» - «Зоопарк». Розподілившись на команди «Диких» та «Домашніх» тварин, ведуча казала назву домашньої й дикої тварини, а команди-суперники, знайшовши потрібну іграшку, відносили її до табличок з написом «Wild» or «Domestic». Бажаючих погратися в таку гру як «What’s this?» було чимало. Основне завдання – вгадати з зав’язаними очима предмет й озвучити його англійською. А позмагатися в майстерності писати слова ногою, учасники БІБЛІОпікніка мали змогу в конкурсі «Як курка лапою» - «Chicken scratch». Один з учасників писав на листку задумане слово, інші вгадували написане, розбираючи «курячі» каракулі. Наостанок, діти складали фразу з букв у грі під назвою «Funny letters» ,що в перекладі «Веселі літери». Вийшло - «Do you speak English?». БІБЛІОпікнік не залишив нікого байдужим. У кожного з присутніх була можливість прийняти участь в розвагах, які йому прийшлися до смаку!

Більше світлин можна передивитися на сторінці в Однокласниках: http://ok.ru/profile/568665098441/photos