"Ввічливість на кожен день" Етикет-гра

2023-06-07

/Files/images/слова.jpeg

/Files/images/Ввічливість.jpgЗ давніх-давен люди привчали вживати «чарівні» слова навіть малесеньких дітей. Ввічливість є одним з талантів, які прикрашають життя людини. Щоб стати культурною, вихованою людиною, потрібно змалечку привчатись бути ввічливим, добросердечним. Про це 7 червня діти молодших класів пришкільного табору ЗОШ № 20 дізналися під час проведення етикет-гри «Ввічливість на кожен день», яка пройшла в дитячій бібліотеці-філії для дітей № 13. Разом з бібліотекарем читачі згадали правила поведінки в громадських місцях та обговорили, яку людину можна назвати по-справжньому ввічливою та вихованою. Учні дізналися, що таке ввічливість та звідки з'явилися ввічливі слова, брали участь у цікавих іграх та вікторинах «Рими про ввічливість», «Чарівні вчинки», «Добре сонечко», «Будь уважним», завдяки яким вони закріпили нові знання з цієї теми. Наприкінці заходу бібліотекар порадила дітям, щоб вони частіше користувалися ввічливими словами, від яких людям стає тепліше, радісніше, світліше.