Комп'ютерні занімашки. Інтернет-драйв

2023-02-07

/Files/images/170.png

7 лютого 2023 року у День безпечного Інтернету, який проходить під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” в бібліотеці-філії для дітей № 13 відбувся інтернет-драйв «Комп'ютерні занімашки». Протягом дня для користувачів було підготовлено для перегляду відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення читачів з правилами поведінки в Інтернеті. Молодші читачі переглядаючи мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Комп’ютер та діти: користь чи шкода? Дитина і комп'ютер – це поєднання, якого на сучасному етапі життя неможливо уникнути. Діти народжуються і ростуть у той час, коли комп'ютер в будинку – така ж природна річ, як кухонна плита. З одного боку, ми дивуємося, якщо дитина, яка навіть не вміє читати, починає швидко орієнтуватися в дитячих іграх, як швидко вона все схоплює, як вправно справляється з мишкою.