"Єдина! Вільна! Неподільна!"

2020-08-20

/Files/images/images-59607.jpg

/Files/images/Єдина!Вільна! Незалежна!.jpg

Йога́нн-Ґот́фрід Ге́рдер — німецький філософ, фольклорист, дослідник, мандруючи Україною записав у своєму щоденнику: «Україна стане колись новою Грецією: прекрасне небо цього народу, весела вдача, музичний хист, родюча земля... колись прокинуться: так із багатьох диких народів, якими також були колись греки, постане культурна нація і її межі простягнуться до Чорного моря, а звідти на весь світ». 24 серпня український народ відзначає найголовніше державне свято – День Незалежності України. Саме 24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною, демократичною державою, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. З цієї нагоди у бібліотеці-філії для дітей № 13 оформлено книжкову виставку «Єдина! Вільна! Неподільна!». Виставка об’єднала в собі книги, в яких описується історія України на її шляху державотворення, книги про символи національної та державної величі, а також захоплюючи розповіді присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність, опікувалися проблемами духовного відродження і розбудови Української держави.