На гостини до книжки

2019-11-12

12 листопада до бібліотеки-філії №13 завітали наймолодші читачі, вихованці дитячого садочка «Орлятко». З дитинства книга допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Усе на світі колись з'явилося вперше. З відео «В гостях у Добрячка: як народилася книга» дізналась історію книжки, який шлях був пройдений, щоб потрапити на полиці. А ще наші читачі дуже сильно полюбляють казки! Тому дуже уважно слухали казочки про Пана Коцького, Лисичку і Журавлика, Колобочка. Бібліотекар розповіла про бережливе ставлення з книжкою, як слід поводитись, правила спілкування з нею. Маленькі читачі із задоволенням гортали й розглядали новенькі книги з яскравими малюнками, поринаючи в загадковий і незвіданий світ, дивовижну природу. Пригадали прислів’я, приказки, загадки, вірші про книжку.