Цей дивовижний світ бібліотека

2019-09-28

28 вересня в бібліотеці філії № 13 для дітей відбулось декілька заходів до Всеукраїнського дня бібліотек, а саме екскурсія «Цей дивовижний світ бібліотека» й літературна мозаїка «Книга – храм духовний, що мудрості й дива повний». Сучасна бібліотека – це не тільки книгозбірня, а й відкритий для кожного інформаційний простір, і можна сказати, храм духовності для тих, хто любить книгу, читання. Для друзів бібліотеки була проведена екскурсія абонементом, читальним залом, але найбільшу цікавість викликало книгосховище. Також бібліотекар ознайомила з історією дитячої бібліотеки й нагадали про правильне поводження з книгою. Переглянувши презентацію, «Бібліотеки майбутнього», читачі познайомились з розвитком книгозбірень Англії, Америки, Данії, й переконались, що бібліотеки переходять на новий рівень існування, а також фантазували щодо майбутнього бібліотек України, якими вони можуть бути. Під час літературної мозаїки діти переконались, що існує дуже-дуже багато цікавих книг! А в нашій бібліотеці є і ті, які вони назвали, і багато невідомих для них, які можна прочитати. Читачі з цікавістю розглядали стелажі книжкової скарбниці. Добірка новинок з тематичних поличок «На хвилинку зупинись, нові книжки подивись», «Парад улюблених книжок», які були запропоновані відвідувачам, стимулюють до активної читацької діяльності. Книги відкрили свої таємниці, розвеселили, подарували нові знання й пригоди для читачів. Також діти із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Як називається ця казка». Бібліотекар називала декілька слів, пов’язаних з певною казкою, а читачі мають відгадати назву казки та назвати головних героїв. За правильну відповідь – солодкий приз. Отже, як переконалися наші читачі, бібліотека – це простір книги, помічник і порадник, що гуртує навколо себе друзів!