Кропивницький – місто моє над Інгулом

2019-09-20

Кропивницький відзначатиме 265-й День народження. 19 вересня до бібліотеки-філії №13 завітали учні 3-б класу школи №14 й разом з педагогами й бібліотекарями подорожували в минуле, ділились враженнями, як сьогодні живе Кропивницький, фантазували про майбутнє. З серії фільму «Країна. Історія українських земель. Центр», що була запропонована для перегляду, читачі дізнались звідки веде свою історію. Місто, яке сьогодні називається Кропивницький, було засноване на березі річки Інгул. Але територія його околиць була заселена ще в давні часи, а пізніше з’явилась фортеця Святої Єлисавети, біля якої будувалось місто. Репортаж від телеканалу ТСН продовжив подорож Кропивницьким й розповів, чому місто назвали саме так, познайомив із найгарнішими будівлями Кропивницького, а також з найоригінальнішими скульптурами в Україні. Про все це дізнались читачі в бібліотеці, адже бібліотека – це завжди цікава інформація. Книги, як люди, хочуть ділитись своїми знаннями, тому читачі із задоволенням гортали й знайомились з книгами Петра Кизименка, Юрія Матівоса, та інших дослідників. Гортаючи туристичний довідник міста, присутні не тільки впізнавали знайомі місця, але й перечитували їх історію. Користувачі задавали різні цікаві питання і разом з бібліотекарями знаходили на них відповіді у книгах та енциклопедіях. День народження міста – це завжди свято, яке створює для жителів й гостей незабутню атмосферу радості.