Увага! Діти на дорозі!

2019-09-11

10 вересня в бібліотеці-філії №13 для дітей говорили про дорожні знаки та правила безпеки на дорогах бібліотекарі, вихователі та учні групи подовженого дня школи №14. Захід проходив під час тижня безпеки дорожнього руху. Дівчатка та хлопці люблять гратися на вулиці, адже це дуже весело й цікаво, де можна побігати з м’ячем, покататися на велосипеді чи самокаті та погратися в рухливі ігри. Але, щоб нічого не зіпсувало відпочинку потрібно пам’ятати про правила дорожнього руху. Працівники бібліотеки підготували огляд літератури, разом читали вірші про дорожні знаки, подорожували абеткою маленьких пішоходів. Діти пригадали випадки, що траплялись з ними на дорогах, й як треба правильно себе поводити. Завдяки чому зменшується ризик аварії за участю пішохода, які обов’язки пішохода під час руху, яких заходів безпеки потребують прогулянки? Відповіді на запитання читачі отримали, переглянувши фільм «Ми – учасники дорожнього руху», що висвітлював актуальну тему про світлоповертаючі елементи на одязі. Он-лайн вікторина по правилам дорожнього руху «Найрозумніший пішохід» виявила найкращих знавців правил дорожнього руху й тих, кому ще треба все вивчити. Адже дорога не прощає безпечності, треба бути дуже уважним на дорозі кожен день.