Бібліолавочка «З вірними друзями, з улюбленими книгами»

2019-07-27

/Files/images/DSC09618.JPG

Літо – весела та найулюбленіша пора школярів під час якої, вони зміцнюють здоров’я та духовно зростають. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі . Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг? 26 липня біля бібліотеки-філії № 13 зібрались хлопчики та дівчатка, які люблять читати, відгадувати загадки, жартувати. Локація – лавочка. «З вірними друзями, з улюбленими книгами» саме таку тему було зустрічі було обрано для бібліолавочки. На свіжому повітрі наші читачі могли погортати сторінки улюблених журналів та книжок, спілкуватись у неформальній обстановці, обмінюватись думками щодо прочитаного, розгадувати кросворди, відгадувати загадки. Щоб було цікаво й весело бібліотекарі намагалися створити простір невимушеного спілкування з літературою. Особливий інтерес викликали нові книги для дітей. Вони привернули увагу присутніх яскравими ілюстраціями, назвами й сюжетами. Читачі корисно і цікаво провели свій час не лише з книжками, а й відпочили.