Конституція країни – символ незалежності держави

2019-06-27

/Files/images/20190626_114845.jpg

26 червня в бібліотеки-філії №13 відбувся захід «Конституція країни – символ незалежності держави». Відомо, що кожна держава, окрім своїх символів: гімну, прапора та герба, має ще й Конституцію. Бібліотекар підготувала повідомлення, з якого читачі дізнались , що цей документ є першорядним і найважливішим. Важко жити, працювати у безладді, керуючись лише одним правилом: що хочу — те й роблю. І тому ще з давніх часів люди почали упорядковувати своє життя. А найважливіші з правил стали законами й увійшли до окремого зводу, що потім отримав назву конституція. Під час заходу ділилися думками, чому для держави так важливо мати свою Конституцію. Присутні переглянули відео сюжет «Як приймали Конституцію України» та уривки з фільму «Історія української Конституції». Шлях становлення української державності був тривалим і тернистим. Отже, і історія нашої Конституції також тривала. Також читачі ознайомились з добіркою книг й матеріалів, що були присвячені видатним мислителям та творцям української державності Ярославу Мудрому, Пилипу Орлику, Михайлу Грушевському.