Літературна подорож за казками Пушкіна «Три дівиці під вікном»

2019-06-18

До 220 річниці від дня народження видатного поета, прозаїка та публіциста Пушкіна Олександра Сергійовича в бібліотеці-філії № 13 для дітей відбулась літературна подорож «Три дівиці під вікном» за казками поета. Так, 14 червня читачі літнього табору знайомились з творчістю письменника, приймали участь в різноманітних конкурсах, дивились мультфільми. Літературний бібліогід представив добірку фактів з життя Олександра Сергійовича. Цікаво, що любов до казок з’явилась після спілкування з нянею Оріною Радіоновною, а писав їх у зрілий період своєї творчості. Під час заходу бібліотекар читала вголос уривки з «Казки про попа й наймита його Балду», в якій розповідається про сміливого, спритного і винахідливого Балду і висміюється жадібність попа. А також діти з великим задоволенням переглянули мультфільми «Казка про царя Салтана», «Казка про Рибака та рибку». Гортаючи книжки, читачі переконались, що казка – це світ, в якому добро бореться зі злом, де є місце для фантазій та мрій. Присутні легко впорались із завданнями конкурсу «Уважний читач», в якому потрібно було вгадати з якого твору запропоновані рядки. Підсумувала подорож он-лайн вікторина «Що за чудо ці казки!», в якій читачі виявили неабияку кмітливість.