Перший раз до бібліотеки!

2013-10-15

/Files/images/DSC08313.JPG

Зустріч з книгою в кожної дитини відбувається по – різному: кому читає матуся ввечері казочку, хто вперше бачить яскраву книжку в книгарні, хто в дитячому садочку, а кого приводить мама до бібліотеки.

Вже доброю традицією стали екскурсії вихованців дитячого садка №17 до бібліотеки-філії №13. Сьогодні до читального залу завітали діти групи «Капітошка» садочка «Орлятко» разом зі своїми вихователями на першу зустріч з бібліотекою. Бібліотекарі познайомили малюків з історією книги та бібліотеки, з новими книгами та журналами. Діти подорожували читальним залом й абонементом, фотографувалися в кімнаті казок. Дуже сподобалось дошкільнятам зустріч з новими книжечками. Всі разом відгадували загадки й слухали казки, а потім передивились цікавий мультик. Гадаємо, що перша зустріч з бібліотекою позитивне враження.