Подорож казковою галереєю Андерсена

2015-03-20

Тиждень дитячої книги в бібліотеці був продовжений подорожжю прекрасними казками Ганса Хрістіана Андерсена. Епіграфом заходу, який відбувся 20 березня в бібліотеці-філії №13, стали слова короля казок Андерсена: «Моє життя - прекрасна казка». Так письменник назвав автобіографію. Хоча його життя було зовсім не схоже на казку... Він не став великим актором, як мріяв у дитинстві, був самотнім, але натомість чудові сумні казки принесли йому світову славу. Ними зачитуються не тільки діти,а й їх батьки також. Меседж казок Андерсена - творити добро, оберігати й не ображати слабших, берегти навколишній світ.До читального залу був запрошений 4-А клас школи № 20. Експонатами казкової галереї слугували портрети письменника. А також ілюстрації до творів Русалонька», де героїня спостерігає за заходом сонця, «Дюймовочка», Оле –Лукойє, який дарує дітям сни, і холодна Снігова Королева і, звісно, книги, яких в бібліотеці чимало. Це сучасна галерея, тому знайомство з життям великого казкаря продовжив відеоролик, що справив на дітей велике враження й відео репортаж з Копенгагена: «100 років Русалоньці». Читачі побачили святкування дня народження Русалоньки, що є символом Копенгагена, пізнали історію створення пам’ятника й відчули, як люблять Русалоньку жителі міста. Гості активно приймали участь у вікторині «Врятуй світ», за казкою «Снігова Королева», що стала підсумком подорожі. Цей захід є особливо актуальним для учнів четвертих класів тому, що вони починають вивчення творчості казкаря, а допомогла цьому бібліотека.