Вітання бібліотеці

2014-09-30

30 вересня до бібліотеки-філії №13 завітали гості – Аліна Володимирівна Довга викладач музичної школи №3 зі своєю ученицею Лісовол Поліною, юною скрипалькою. Вони підготували музичне поздоровлення до Всеукраїнського дня бібліотек «Подорож по сторінках українських пісень». Виконували «Колискову», «Журавель», «Зайчик», «Коза-Дереза», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші пісні. Слухачами були учні 3-А класу ЗОШ №20, що прийшли до бібліотеки разом з вихователями й завідуючою шкільною бібліотекою А.М.Кирилюк. Дітям дуже сподобалась музична подорож, вони слухали й підспівували. Учениця Фіалковська Віка підготувала вірш про бібліотеку. Всі разом створювали в подарунок бібліотеці дві великі листівки-поздоровлення з Всеукраїнським днем бібліотек, використовували пальчикові фарби, вирізали листочки, клеїли наліпки, прикрашали бусинками. Творча робота захопила кожного. Цей день в бібліотеці запам’ятався всім присутнім.