165 – річчя від Дня народження Олени Пчілки

2014-07-29

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна». Ці слова належать людині, яка все життя присвятила розвитку української культури. Звали цю людину Ольга Петрівна Драгоманова (по чоловікові Косач). Псевдонім, який вона собі обрала і під яким найчастіше друкувалася – Олена Пчілка. 29 липня виповнилося 165 років від дня народження письменниці. Бібліотека –філія №13 підготувала вікторину, що поглиблює знання і творчість Олени Пчілки. До цього підготовлена викладка літератури «Краю рідний. Серце рветься», що знайомила з творами письменниці, класика української дитячої літератури. Присутні активно відповідали на питання вікторини, читали поезії Олени Пчілки, бібліотекар прочитала оповідання «Збентежена вечеря».