Hand-made в бібліотеці: ляльки-мотанки

2014-06-13

Кожна дівчинка любить ляльки: може з лялькою гратись годинами, шити одяг, відтворювати життя сім’ї. Є улюблені ляльки. Іграшка прийшла до нас з глибини віків. Їх ліпили з глини, вирізали з дерева й каменю, кори дерев, соломи, сіна. Пізніше, коли з’явилась тканина, з льону й коноплі робили для дітей ляльки, що служили оберегом дитини. У кожного народу є свої ляльки, історія, традиції ляльок, символіка теж своя. 13 червня в читальному залі бібліотеки-філії №13 дівчатка літнього табору ЗОШ №20 робили ляльки-мотанки власноруч. У кожної дівчинки вийшла своя, не схожа на інші, лялька, зі своїм характером: у кого принцеса, у кого українська молодичка у плахті, хустці. Плахта й джинсова була. Дівчатка залишили напам’ять ляльки, які вони із задоволенням створили. Разом з бібліотекарями передивились презентації про історію ляльки-мотанки і американської Барбі.