Літні замальовки

2014-06-04

Літо - чудова пора для кожної людини, особливо для дітей. Це літо дощове, але ж можна займатися улюбленими справами: малювати, вишивати, майструвати, посидіти за комп’ютером. Є безліч цікавих захоплень, яким можна присвятити літні канікули, а можна відвідати бібліотеку. Так, 4 червня до читального залу філії №13 прийшли першокласники з літнього табору, що діє при школі № 20. Бібліотекарі познайомили школярів з історією бібліотеки й книги, з дитячими енциклопедіями, вони дуже сподобались малечі, особливо ілюстрації. Зацікавив юних користувачів фільм про виникнення книги й бібліотек. Дітям була презентована й книжкова виставка «За 90 днів літа навколо світу», книги, атласи, журнали якої пропонують відправитися в кругосвітні мандри. Бібліотека має багато настільних ігор і іграшок, від яких не можна було відірвати дітвору.