Стендова експозиція до 200-річчя Кобзаря

2014-03-07

Стендова експозиція до 200-річчя Кобзаря в бібліотеці-філії №13

7 березня в читальному залі бібліотеки-фіїії №13 презентовано стендову експозицію, присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Матеріали демонструють юним користувачам портрети поета в різних років життя, ілюстрації, присвячені Кобзарю, поезії, обкладинки видань поета надруковані в той чи інший період.

Дітям пропонуються акровірші, що розкривають особистість поета, його характер, поетичні присвячення Тарасу Шевченку від його друзів в дні народження.

Користувачам сподобалась подані матеріали, які легко сприймаються і отримали схвальні відгуки. Бібліотекарі часто використовують в роботі стендові презентації, що відображає не тільки інформаційні ресурси, а створює привабливий вигляд бібліотеки.