Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2021"

2021-09-24

/Files/images/книга4.jpg

До трійки книг-фіналістів книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2021" у номінації "Література для дітей" увійшли наступні твори:

/Files/images/книга5.jpg

"Морськосвинський детектив" Іван Андрусяк (видавництво "Vivat") Коли стаються таємничі злочини, усі тварини з довколишніх будинків, ба навіть ті, що живуть на вулиці, неодмінно звертаються до морського свина — детектива Жерара. Однак він знаний ласун, тож береться за справи тільки за умови смачненького гонорару. Разом із Жераром ти дізнаєшся, хто поцупив котячий сніданок, тікатимеш від голодних хижаків, з’ясуєш геть усе про невідоме страшидло, яке лякає добрих тварин, досліджуватимеш темні закапелки й боротимешся зі страхами, а найголовніше — навчишся миттю ловити зловмисників, застосовуючи дедукцію й логіку.

/Files/images/книга2.jpg

"Загублені в таборі" Настя Музиченко (видавництво "Наш Формат") Матвій і Мія їдуть відпочивати в гірський табір. Свіже повітря, дискотеки, квести та інші розваги — усе як завжди в таких таборах. Та лише доти, доки Матвій випадково не дізнається про містичну, ба навіть моторошну історію, яка сталася тут кілька років тому. А такі історії, як відомо, мають звичку повторюватися — і ось наші герої опиняються в епіцентрі подій...

/Files/images/книга 1.jpg

"Олекса Довбуш. Таємниця Сили" Василь Карп'юк (видавництво "Discursus") Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати.

Завітайте до бібліотеки-філії для дітей № 13 візьміть для прочитання запропоновані книги трьох фіналістів конкурсу, після прочитання отримайте анкету у працівника бібліотеки та заповніть її віддавши голос за книгу, яка сподобалась найбільше.

Читаймо і голосуємо!