#kropЧитаєЛесюУкраїнку Горить зоря її поезії над краєм

2021-02-25

/Files/images/lesya-2.jpg

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. До 150-річчя від дня народження письменниці 25 лютого 2021 року бібліотека-філія для дітей № 13 приєдналась до флешмобу #kropЧитаєЛесюУкраїнку, читачі бібліотеки читали вірші талановитої та сильної духом поетеси. Під час перегляду презентації користувачі дізналися про життя та творчість поетеси, особливо вразили читачів її дитячі роки, мужність й незламність Лесі Українки у боротьбі з 30-річною хворобою. Ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси читачам бібліотеки пропонує літературний калейдоскоп книг: Горить зоря її поезії над краєм.