Тобі дарую валентинку

2020-02-14

/Files/images/MyCollages.jpg

День святого Валентина з нетерпінням чекають усі закохані. Свято, що сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки. «Тобі дарую валентинку» - під такою назвою 13 лютого в бібліотеці-філії для дітей № 13 відбувся майстер-клас до Дня святого Валентина. Гостями бібліотеки в цей день стали учні 7 класу ЗОШ № 20. Книгозбірня перетворилась на простір, де панувала атмосфера кохання. Під час відео перегляду читачі ознайомилися з легендами виникнення свята, і звідки виникла традиція дарувати «валентинки». Завдяки огляду літератури на тему любові поринули в світ кохання видатних поетів та письменників різних епох та сучасності. В читальній залі упродовж години вирувало живе спілкування, усмішки, піднесений творчий настрій. Натхненні бажанням висловити своє тепло і любов, читачі креативно підійшли до виготовлення валентинок. Охоче вирізали серця з паперу та наклеювали на них сердечки та веселі привітання. Нехай це свято буде з Вами не тільки в день Святого Валентина, але й кожен день Вашого життя!