Герої наших днів. Присвячено воїнам

2018-11-23

Неоголошена війна все ще, нажаль, триває на Донбасі. Ціною власного життя воїни відстоюють мир і спокій в Україні. Вони дають надію на мирне майбутнє у вільній, демократичній державі для своїх дітей, матерів і дружин, друзів і побратимів. Ворог нівечить нашу землю та винищує молодих, сильних, відданих Україні патріотів. 23 листопада в бібліотеці-філії №13 користувачі, учні 7- 9 класів школи №20 вшанували пам'ять героїв-земляків, що віддали своє життя за мирне небо: Олександра Сабада, Юрія Власенка, Олексія Волохова та Олександра Кондратова, Сергія Бульдовича, Віктора Гаркавенка, Романа Майстерюка та інших. Бібліотекарі ознайомили з біографією героїв, провели огляд літератури «Героям слава!». Також читачі мали змогу здійснити віртуальну подорож місцями, що нагадують про життя загиблих. Іхні імена увіковічнені на пам’ятних дошках, меморіалах, вулицях нашого міста. Життя бійців – це гідний приклад громадян своєї держави.