Бринить, співає наша мова

2018-11-09

9 листопада відмічаємо День української писемності та мови. Діти, п’ятирічки з дитячого садочка «Орлятко», завітали до бібліотеки, щоб вшанувати нашу мову. Малюки прочитали вірші, присвячені рідній мові, заспівали гарну українську дитячу пісеньку. Бібліотекарі познайомили з книжечками видавництв «Веселка», «Промінь» та іншими. У кожної країни своя мова, українська мова славиться тим, що вона дуже милозвучна. По милозвучності українська мова займає друге місце серед мов світу. Бібліотекарі провели гру «Вчимося бути поетами», в якій діти добирали рими до слів. Малеча згадувала «чарівні» слова звертання, привітання, вибачення, подяки, доброго дня, на добраніч, прошу вибачення, дякую, будь ласка, щасливого дня, будьте здорові. Присутні передивились мультфільм «Івасик-Телесик», «Українська абетка зі свинкою Пеппою». Пригадали разом з бібліотекарями й вихователями мамині колискові «Котику сіренький», «Ой, ходить сон коло вікон». Із задоволенням прослухали поезії Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Володимира Сосюри, Павла Тичини. Сподобались дітям українські загадки, підготовлені для них бібліотекарями. Малюки виявили свій розум і дотепність, розгадуючи їх.