Сяйво купальських вогнів

2018-07-10

10 липня в бібліотеці-філії №13 відбулась відео-подорож, присвячена святкуванню Івана Купала. До бібліотеки завітали діти з вулиць Поповича, Чигиринської, Вокзальної та інших. Бібліотекарі підготували огляд літератури за темою заходу, про купальські обряди, які існували в Україні. Діти передивились відео-презентації: Купальське вогнище; Обрядові дійства на Івана Купала; Купальські пісні та танці. Користувачі бібліотеки разом з бібліотекарями в’язали віночки та букети з трав пижма, тисячолистника, петрового батога та інших рослин. Працівники бібліотеки розповіли про лікарські властивості рослин, використання їх в народній медицині. Звичайно ж, вогонь купальський не розпалювали, але про всі дійства, пов’язані з святом, узнали в бібліотеці. Були ще літні загадки про природні явища, квіти, овочі й фрукти, які дуже сподобались присутнім.