Сторінки Конституції України

2018-06-26

26 червня в бібліотеці-філії №13 відбувся захід історичне досьє «Сторінки Конституції України». До читальної зали були запрошені жителі будинку, діти. Бібліотекарі познайомили присутніх з поняттям «конституція», історією створення та значенням, а також говорили з читачами які державні й особистісні цінності вона проголошує. Прийняття основного закону України, що відбулося 28 червня 1996 року, стало важливою подією, тому присутнім був показаний відео сюжет «Як приймали Конституцію України» та уривки з фільму «Історія української Конституції». Шлях становлення української державності був тривалим і тернистим. Отже, і історія нашої Конституції також тривала. Бібліотекарі підготували огляд книг, який був присвячений видатним мислителям та творцям української державності Ярославу Мудрому, Пилипу Орлику, Михайлу Грушевському.