Світ українських інструментів

2018-06-12

/Files/images/2018-06-12 15.05.29.jpg

12 червня в бібліотеці-філії №13 міста Кропивницького говорили про українські музичні інструменти. Окрім першачків дитячого табору школи №20, що завітали до читального залу, була запрошена знана в нашому місті особистість, викладач скрипки музичної школи №3 Довга Аліна Володимирівна. Музикант запропонувала поринути в музичну подорож «По сторінках українських народних пісень», а допомагала їй, звісно, скрипка! Прозвучали колискові й улюблені дитячі пісеньки. Присутні впізнавали мелодії, із задоволенням підспівуючи. Вона також розповіла, чому саме цей музичний інструмент імпонує характеру та колориту української музики. Без скрипки не обходилося й жодне свято, весілля чи вечорниці. Бібліотекарі знайомили маленьких читачів з уривками книги Марії Хаткіної «Листи до Тарасика», а саме з листами-розділами, що присвячені українським народним інструментам. Читачі дізналися про цимбали, бас, басолю, козобас, волинки, гудки, кобзу, бандуру, сопілку та її різновиди, волинки, тощо. Було проведено музичну відео-гру: «Вгадай інструмент». За звучанням музичного інструменту та зображенням – назвати його. Діти ділились розповідями про власні музичні успіхи та про інструменти, які вони опановують. Музичні інструменти України - це яскрава сторінка історії нашого народу. Вони надають особливий характер та колорит нашій культурі.