Канікули в бібліотеці

2018-06-06

Літні канікули це найбажаніша пора для дітвори. 6 червня діти, що відпочивають в дитячому таборі школи №20, завітали до читального залу бібліотеки – філії №13. Тут відбулось знайомство з книгами сучасних дитячих письменників: Катерини Булах, Богдана Жолдака, Павла Куща, Галини Погутяк, Галини Ткачук, Дмитра Чередниченка. Огляд літератури, проведений бібліотекарями, допоміг дітям ознайомитись з книгами «День кота», «Капосні капці», «Котовасія», «Лялечка й Мацько» та іншими. Кожна книга – це чарівний світ дитячої фантазії, розкритий українськими дитячими письменниками. Рекомендовані книги діти можуть взяти на абонементі протягом літа, почитати в читальному залі. Вікторина з сюрпризом «Кіт у мішку» допомогла юним читачам заглибитись у книги Сашка Дерманського, Катерини Іванової, Анатолія Качана. Мандруючи книгами, діти знаходили відповіді на питання вікторини й отримували солодкі призи.