Бавитись з вогнем не варто!

2017-11-16

15 листопада в читальному залі бібліотеки-філії №13 міста Кропивицького проводилась година безпеки «Бавитись з вогнем не варто!». Важко уявити життя людини без вогню. Він один з головних помічників людини. За допомогою вогню людина плавить метал, виготовляє посуд, пече хліб, готує їжу. Автомобіль не зрушить з місця, а космічна ракета не злетить, якщо на допомогу не прийде вогонь. Вогонь – друг людини, але якщо він потрапить у невмілі, або безвідповідальні руки, то може стати грізним ворогом. Наслідками неправильного й необережного поводження з вогнем, газовими й електроприладами – є пожежі. Вони знищують будинки й заводи, ліси й хлібні поля. Під час пожеж гинуть люди. Основними напрямками пожежної безпеки є – усунення умов виникнення пожежі та мінімалізація її наслідків. Тож учасники години безпеки, учні 3-Б класу школи №14, вивчали «Правила пожежної безпеки». Бібліотекар читального залу підготувала для перегляду відеофільм «Фіксики й вогнегасник». Діти читали віршики з «Абетки безпеки» для школярів. Книги: «Правила пожежної безпеки для дітей», «Абетка безпеки», «Пожежна машина Леона», «Якщо вдома ти один» ознайомили дітей з тим, як орієнтуватись у складних випадках. Щоб закріпити отриману інформацію, бібліотекарі провели вікторину «Чи знаєш ти правила пожежної безпеки» й тестування. Учні активно демонстрували знання правил протипожежної безпеки, бо вони були ознайомлені з алгоритмом дії в екстремальних ситуаціях: за яким номером телефонувати, яку інформацію надати, чому важливо не розгубитись, не панікувати.