Герої АТО – кропивничани

2017-11-10

10 листопада у бібліотеці-філії № 13 Кіровоградської МЦБС проходив героїко-патріотичний екскурс «Герої АТО – кропивничани». До бібліотеки завітали учні третього класу школи №14. Уже не один рік триває війна. У цій війні, захищаючи Україну, беруть участь і наші земляки. Чимало з них уже ніколи не повернуться додому, вони поклали свої життя на вівтар боротьби за свободу країни. Мир і спокій України – це ціна життя наших захисників, відданих Україні патріотів. Дякуємо кожному воїну, що воює за рідну землю, пам’ятаймо тих, що поклали свої життя в боях. Це – Юрій Власенко, Олексій Волохов та Олександр Кондаков, Сергій Бульдович, Юрій Коваленко, Микола Алєксєєв, Іван Марков, Віктор Гаркавенко, Роман Мастерюк та інші герої. Книгу «За Україну, за її волю, за народ. Герої не вмирають» було видано Кіровоградською міською радою в 2015році. Бібліотекарі й діти вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання. Бібліотекар читального залу зробила огляд статей з періодичних видань міста Кропивницького «Герої АТО - народна шана й віра в перемогу». Діти називали імена героїв, ділились розповідями про них. Огляд літератури «Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі» надав розповіді про біографії героїв-земляків, воїнів АТО.