Нон-стоп: Чи здорові дерева в моєму місті

2017-10-27

26 жовтня в дитячій бібліотеці-філії №13 відбувся нон-стоп: «Чи здорові дерева в моєму місті». Мета заходу привернути увагу до стану дерев в нашому місті, а також відповідального ставлення до зелених насаджень. Бурхлива урбанізація, інтенсивний розвиток промисловості, транспорту негативно впливають на природу й здоров’я людей. Активну участь у заході взяла Дарина Касянчук, читачка бібліотеки. Вона підготувала доповідь «Дерева – легені й окраса міста». Бібліотекарі провели огляд літератури «Оповіді про дерева». Всі разом передивились музичну відео-презентацію на осінню тематику «Листя й дерева». Нон-стоп привернув увагу до світу рослин не тільки нашого міста, але їх різноманітне значення в природі та житті людини. Містяни мають задуматись про відповідальність, яку несуть за їх стан.