Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини

2017-09-01

1 вересня в День знань колектив бібліотеки-філії №13 приймав гостей – малят дитячого садочка «Орлятко». Тема заходу: «Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини». Діти прийшли у вишиваночках, віночках. Бібліотекарі говорили про рідну країну, де степи перегукуються з небом, де гори шепочуться з річками, а у небі співає жайвір, це країна – Україна. Маленькі читачі натхненно розповідали віршики про Україну, розгадували українські народні загадки. Голосні читання книги Зірки Мензатюк «Зварю тобі борщику» ознайомили з традиційними українськими стравами. Лікували Івася від авітамінозу. Діти розповідали як матусі готують борщик, які овочі туди кладуть. Борщик треба готувати з гарними думками й хорошим настроєм. Бібліотекарі презентували книги з виставки «Українська хата – традиціями багата». Діти з захопленням гортали книги, спілкуючись один з одним. Перегляд презентації про український віночок надав інформацію дошкільнятам про кольори стрічок у віночку, їх значення й символіку для українців.