Спробуй себе в ролі детектива

2017-07-14

Бути детективом – це так цікаво й захоплююче! Особливо, коли в тебе літні канікули. Щоб бути гарним детективом, треба прочитати не одну книгу. 14 липня в бібліотеці філії №13, що розташована на вулиці Чигиринській у Кропивницькому відбувся калейдоскоп детективу. Читачі спробували себе в ролі детективів. Вони відгадували кому з героїв книг належать предмети: капелюх, кошик, черевики, книга, рукавички, сумка, окуляри. Розвинула ерудицію вікторина «Відгадай автора детективного жанру». Діти розповіли про свої улюблені книги й авторів детективного жанру: Олександра Єсаулова «Антивірус», «Кенінгова колекція», Олексія Біргера «Мансарда на вулиці Бейкер-Стріт, Яна Гурича «Загадка підземного лабіринту», братів Шарк «Кицька для Бастет», Євгена Філа «Вітько Буц діє» та інші. Звичайно ж, діти розповіли про улюблені твори класиків детективного жанру Конан-Дойля, Едгара По. Бібліотекарі запропонували присутнім новинки детективів для дітей. Проведений захід розвинув уяву користувачів, пам'ять й ерудицію, познайомив з цікавою літературою, привернув до бібліотеки тих, хто про неї іноді забував.