Цікаві тваринки – дітям від Іринки

2017-06-22

22 червня до читачів бібліотеки філії №13 учнів літнього табору школи №20 завітала чарівна гостя - письменниця Ірина Хоменко. Ірина поділилась сторінками своєї біографії, творчості. Народилась письменниця, живе і працює в нашому місті. Як тільки навчилась читати й писати, так й почала записувати свої дитячі віршики, казочки. Школу закінчила з золотою медаллю, ВУЗ з червоним дипломом. Вела свій літературний проект, побувала в багатьох країнах Європи. Письменниця володіє й творить англійською, німецькою мовою, опановує іспанську. На розсуд маленьких читачів гостя представила збірку віршів «Веселі тваринки English». Дітям дуже сподобався англійський алфавіт у віршах, вони активно називали слова англійською й перекладали їх. В творчому доробку Ірини - дитячі твори в журналі для малюків «Колобочок», де вміщено казочки, вірші, лічилки, цікава математика, загадки та інше. Також вона пише повісті, оповідання, вийшло дві її книги «Автобусний роман», «Лист бумаги», які вона подарувала бібліотеці. В рамках бібліотечної акції «Читай, я буду слухати» Ірина Хоменко читала байку Григорія Сковороди «Бджола і шершень», потім з школярами говорили про те, що нам хотів донести класик української літератури своїм твором, чому вчить ця байка. А ще Ірина веде дуже цікаві авторські блоги, які є, без сумніву, дуже популярні серед користувачів мережі Інтернет «Творча майстерня», «Бібліоновачок» «Бібліодиванчик», «Бібліотечна кав’ярня запрошує». З книгами і творчим доробком письменниці можна познайомитися в дитячій бібліотеці № 13, куди ми запрошуємо всіх бажаючих!