Віртуальний віраж «Мультакадемія для малюків

2017-06-17

16 червня бібліотеці-філії № 13 Кіровоградської МЦБС учні літнього табору школи №14 взяли участь у заході: віртуальний віраж «Мультакадемія для малюків». Діти передивились сучасні та старі мультиплікаційні фільми, малювали ілюстрації для мультфільмів, які хотілося б створити самім. Бібліотекарі познайомили читачів з книгами, за якими створювались мультфільми, провели з дітьми рольові ігри. Дітям сподобалось бути акторами й режисерами мультиків. Мультфільми виконують виховну та морально-етичну функцію, несуть в собі позитивні та добрі емоції. Користувачі передивились мультфільми « Жив-був пес», «Малюк і Карлсон», «Пригоди кота Леопольда», «Котигорошко», «Дюймовочка», «Бременські музики» та інші.