Країна дитинства – країна добра

2017-06-02

Щорічно 1 червня колектив філії разом з бібліотеками Централізованої бібліотечної системи приймає участь у проведенні Дня захисту дітей в Ковалівському парку. В рамках цьогорічної феєрії «Країна дитинства – країна добра» був оформлений куточок «Правова галявина малюків» та прикрашений кульками, квітами, книжечками. Малюки могли розвинути дрібну моторику за допомогою розмальовок на тему «Права дитини». Діти не тільки розмалювали й виконували запропоновані завдання, але й знайомились зі статтями Конвенції про права дитини. Навіть найменшенькі за допомогою фломастерів, олівців захопились творчим завданням. Діти й батьки приймали участь в казково-правовій лотереї: які права Попелюшки порушувались у сім’ї; чи правильно зробив Колобок, що втік з дому; як називалась країна, до якої шахраї кіт Базиліо та Лисиця Аліса водили Буратіно; який злочин учинила Снігова королева та інше. Вони вирішували завдання й обґрунтовували їх, отримуючи солодкі призи. Літературно-ігровий майданчик «Райдужне літо» дав змогу малятам ознайомитись цікавими дитячими книжечками й журналами «Барвінок», «Ангелятко», «Стежка», «Принцеса», «Малятко» і погратись з іграшками. Захід допоміг батькам і дітям приємно й корисно провести час з дітьми, ознайомитись з Конвенцією про права дитини, їх захист.