Ввічливість на кожен день

2017-05-16

13 травня в бібліотеці читачі були дуже чемні й ввічливі. Присутні приймали участь в грі «Ввічливість на кожен день». Метою було: виявити наскільки ми ввічливі й виховані. Користувачі бібліотеки відповідали на запитання: які слова ввічливості ви знаєте, як поводити себе в школі, театрі, транспорті, хто першим подає руку при вітанні та інші. Цікавими були ситуаційні ігри - розповіді «Чому Віталику стало соромно», «Ситуація в маршрутці», «Розповідь шестикласника про прізвиська» та інші. Разом з бібліотекарями знову зазирнули до книг Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки», Геннадія Парашкевича «Школа геніїв», Генрі Гобса «Підкорювач космосу», Турбьєрна Егнера «Люди й розбійники з Кардамону» й розібралися, де герої поводять себе ввічливо, а де порушують правила ввічливості. А ще всі разом перегорнули журнали «Барвінок» і «Однокласник», пригадали українські народні прислів’я та приказки про культуру поведінки, ввічливість й неввічливість. Діти читали веселі вірші Грицька Бойка, Павла Глазового, Бориса Чамлая. Маємо надію, що після цього заходу, користувачі нашої філії будуть дуже ввічливими кожен день і вдома, і в школі, і в різних місцях, де б вини не були.