Суперчитач бібліотеки!

2017-04-12

/Files/images/CIMG2010.JPG

Участь у конкурсах – це підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, підняття суспільного значення і ролі бібліотек, формування духовної культури та соціальної адаптації дітей.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2017», а у цьому році він уже 13-й заохочує дітей до систематичного читання та рекламує найкращі твори української та світової літератури. Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» дає можливість всім учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а завдяки систематичному читанню. Наша конкурсантка – Єлизавета Клюєва - учениця 6-а класу школи №20, читачка бібліотеки – філії №13. Єлизавета пропонує познайомитися з її улюбленими книгами. Разом з друзями Єлизавета представляла книгу Дала «Золотий квиток, або Чарлі й шоколадна фабрика». Після їхньої невеличкої вистави, кожному з присутніх захотілось прочитати цю захоплюючу книгу.

Катя Розиграй, друга учасниця конкурсу «Книгоманія -2017» від дитячої бібліотеки-філії № 13, не уявляє свого життя без книжок. Як і Френсіс Бекон вважає, що книги - це кораблі думок. І у своїй відео презентації Катерина подає мозаїку висловлювань відомих людей про книги. Хороша книга - це наймудріший її співрозмовник. А вислови про книгу розширюють світогляд та є для дівчинки дороговказом. Як і Декард, Катерина вважає «Читання хороших книг - це розмова з найяскравішими людьми минулого, і до того ж вельми незвичайна, адже говорять вони тільки про кращі свої думки». Катерина Розиграй з колективом однокласників представили книгу Ренсана Ріггса «Дім дивних дітей міс Перегрін». Цікава історія про дітей міс Перегрін, їхні таланти: алхіміка, читачки думок, чарівниці – захопила й зацікавила глядачів. Бажаємо нашим читачам зустрічей з найкращими книжками, що стануть їх друзями.