Здобудьмо ключ до Книжкового королівства!

2017-03-30

29 березня бібліотека філія №13 спільно з бібліотекою школи №20 в рамках Тижня дитячого читання проводили посвяту в читачі учнів 1-В класу. Допомагали бібліотекарям дві казкові чарівниці: Червона шапочка й Війла, чарівна істота з «Гаррі Поттера». Війла - ніби звичайна дівчинка, та й живе вона так само, як і всі дівчатка, але має незвичайні магічні здібності! Війли вміють всіх причаровувати своєю красою. Шлях до Книжкового Королівства не простий, щоб до нього потрапити, треба подолати не одну перешкоду, виконати не одне завдання. Тут ще й Війла відволікає, не дає знайти правильну відповідь. Але Червона шапочка допомагала майбутнім читачам долати перешкоди й магічні пустощі. Діти активно й весело вирішували завдання й здобули ключ у Книжкове Королівство. Цікава конкурсна програма допомогла першокласникам вибороти звання Читач. Вони виправляли помилки в словах, відгадували героїв прочитаних казок, співали пісеньки з мультфільмів, розгадували загадки про книгу. Книжкове Королівство – це бібліотека, в якій є правила користування книгами. Щоб бути гарним читачем, ці правила треба виконувати. Війла розказувала свої «казки»: що книжку можна покинути під дощем, розірвати, забути, що її не треба здавати до бібліотеки, щоб інші користувачі змогли прочитати, а сховати подалі й не знайти. А Червона шапочка познайомила з «Правилами користування бібліотекою», з головним документом користувача бібліотеки - Формуляром читача. В Книжкове королівство з дитинства відкривається шлях кожній людині, адже книга - це супутник життя, що допомагає вирішити багато проблем. Ми всі читачі бібліотек – Книжкового королівства, яке з радістю відкриває свої двері кожному бажаючому. Бібліотекарі привітали першокласників із званням Читач бібліотеки.