Фантазії казкової реальності

2017-03-22

/Files/images/CIMG2005.JPG

23 березня під такою назвою в бібліотеці філії №13 проходила година спілкування маленьких користувачів бібліотеки в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання. Діти розповідали про свої улюблені казки та казкових героїв. Казки люблять дорослі й діти. Саме казка зустрічає нас на порозі безкрайого кольорового світу, щоб повести дитину в майбутнє шляхом добра й краси. Спілкуючись, читачі філії мандрували самобутнім світом українських казок і казок різних країн і народів, розповіли про ситуації, що траплялись з казковими героями, та як вони з гідністю долали перешкоди. Школярі порівнювали казкові ситуації з обставинами їхнього життя, та як казкові герої допомагали вирішити різні дитячі проблеми. Цікавою була «Казкова вікторина», відповіді на питання можна було знайти в казках, розташованих на столах. Бібліотекар зробила огляд журналів «В гостях у казки». Тут багато цікавих казок, і енциклопедія казкових героїв, веселі розмальовки й казкова кухня. Журнал дуже полюбляють юні користувачі філії №13. В ньому багато лабіринтів, загадок, казкових головоломок. Після уроків діти приходять з друзями до бібліотеки, щоб почитати ці журнали й познайомитись з різними цікавинками улюбленого журналу.