Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів

2017-03-03

/Files/images/CIMG1946.JPG

Березневі дні – це дні вшанування великого поета, генія й класика української й світової літератури Тараса Шевченка. Бібліотека філія №13 разом з колективом бібліотеки школи №20 традиційно другий рік поспіль проводить Шевченківські дні. В українській світлиці школи зібрались пошановувачі й знавці творчості поета від першого до одинадцятого класу. Всі святково одягнені в вишиванки. Марафон «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» проводився за категоріями: 1-4 класи, 5-8 класи, 9 - 11 класи. Ведучі представили журі й зазвучало шевченкове слово! Прийняли участь 36 конкурсантів. В категорії 1-4 класи переможці: Ковальчук Максим з поезією «Світає», Кирилюк Софія з поезією «На Великдень на соломі», Панченко Єлизавета – «Сон» , Тимошенко Єгор - «Заповіт», Горобець Ілля - «Думка», Лозова Анастасія - «У нашім раї на землі», Ковальчук Богдан з поезією «Мені тринадцятий минало. Серед школярів 5-8 класів перемогли Найко Іра з поезією «Маленькій Мар’яні», Дудко Єлизавета, Павловська Оля «Садок вишневий коло хати». Серед представників найстаршої категорії 9-11 класів переможці Міхневич Анастасія, Пашковська Аліна, Бадалова Аліна. А гран-прі отримала Юхименко Єлизавета, учениця 10-А класу за проникливе читання поезії «Дві тополі». Поезія Тараса Шевченка – діамантові розсипи української літератури, які повинен знати напам’ять кожен українець.