Пам’ять серця

2017-02-17

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Афганська війна забрала синів у багатьох матерів України, осиротила не одну сім’ю, забрала коханих у дівчат. Традиційно до нашої бібліотеки приходить письменник, афганець, розвідник, бард Олег Олексійович Спіньов. 16 лютого до бібліотеки філії №13 завітали учні 8-А класу школи №20 з класним керівником. Олег Олексійович поділився сторінками своєї біографії. Із розповіді присутні дізналися, що молоді люди йшли туди не за орденами і медалями. Вони вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок. Доля закидала Спіньова не на одну неоголошену війну, має високі нагороди. Пам’ть поколінь зберігається і шанується в родині Спіньових. Так, онук Олега Олексійовича підтримував дідуся, декламував вірш Ліни Костенко про Україну. На розвідника Спіньов вчився в Києві, отримав чудову освіту, знає не одну мову, й все, що потрібно для успішного виконання завдань. Спеціаліст з китайської мови, служив на Далекому Сході, а закінчував службу в нашому місті десантником. Кожен юнак – майбутній захисник своєї Вітчизни, а тому повинен бути мужнім, справедливим, вміти захистити себе й інших, бути оптимістом, знаходити вихід з найскладніших ситуацій. Про це можна прочитати в книгах О. Спіньова, про це його пісні. Зустріч справила на молодь сильне враження, особливо пісні про Афганську війну, про дружбу й взаємодопомогу на полі бою, ліричні пісні. Ми не повинні забувати жертв війни, і тих, хто повернувся до рідного дому, щоб нові Афганістани не виникли більше на нашій землі. Давайте будемо завжди шанувати ветеранів!