Завітай, до мене Миколаю!

2016-12-16

Наближається День святого Миколая. 16 грудня, напередодні свята до читального залу бібліотеки філії № 13 завітали другокласники школи № 20. День святого Миколая відкриває сезон всіх новорічних свят. А це означає, що без подарунка в цей день обійтися ніяк не можна. Тоді виникають питання: чому вшановують, де народився, хто його супроводжує, і що ж дарують дітям саме цього дня? На ці питання відповіла презентація «Ой хто, хто Миколая любить?». Гортаючи книги братів Капранових «Веселих свят!», Миколи Міщенка «Народний календар», «Дванадцять місяців», журнали, читачі дізналися історію життя чудотворця Миколая, кого він захищає та оберігає, прикмети, рецепти «миколайчиків», традиційних ласощів та напоїв. Чи був ти чемною, ввічливою, слухняною дитиною? Гарно навчався в школі, допомагав батькам? Над такими питаннями розмірковували читачі, приступаючи до написання листів з бажаннями про омріяні подарунки. На початку листа діти описали добрі справи і хороші вчинки за цілий рік. Також для таємничого листа вони власноруч зробили гарні святкові конверти. Активні читачі подарували вірші, присвячені Дню Святого Миколая. Зимовий святковий настрій створили «миколайчики» від бібліотекарів. Чому ж і малеча, і дорослі так чекають свято? Все очевидно й просто. Воно дарує віру у чудеса, бажання творити добро, духовність і милосердя, любов і радість у кожну українську родину, і, звісно, сюрпризи під подушкою!