Конкурс читців до 200-річчя Тараса Шевченка "До висот Шевченкового року"

2013-10-11

/Files/images/DSC08240.JPG

Кожен прийдешній день наближає нас до свята, яке відмічатиме вся світова громадськість - 200 –річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, нашого великого Кобзаря. В серці кожного українця, де б він не жив, є завжди місце для поетичного слова Тараса.

10 жовтня в бібліотеці – філії №13 проводився І тур конкурсу талановитих дітей «До висот Шевченкового року». Діти переглянули книжкову виставку, розгорнену колективом бібліотеки в читальному залі під назвою «Безсмертна слава Кобзаря», яка висвітлює сторінки нелегкого життєвого шляху поета, торкається струн геніального таланту – таланту поета й художника. До конкурсу учні п’ятих класів ЗОШ №20 підготували читання поезій Шевченка разом з викладачем української мови та літератури Голик Оленою Валеріївною. Критеріями оцінки були артистичнічність, виразність, дотримання інтонації та мелодики віршу, передачі настрою ліричного героя, сприйняття аудиторією читця. Перемогли: Горобець Іванна й Яцина Дарина, запам’яталось читання Боднар Вікторії, Криці Ані, Шепеля Максима. Школярі передивились слайд – презентацію «Біографія Шевченка в картинах художників».