Казкова мандрівка

2016-11-18

Казка – це чарівний світ, де добро завжди перемагає зло, де справедливі герої завжди отримують перемогу над негідниками й злодіями. 18 листопада в філії № 13 Кіровоградської МЦБС відбувся захід «Казки Європи: мандруємо казками Андерсена». Маленькі користувачі брали участь у вікторині «Відгадай героя знайомої казки», рольових читаннях казок «Гидке каченя», «Ялинка», «Подорожній товариш». Юні читачі познайомились з казками, які не дуже відомі: «Циганська голка», «Комірець», «Калоші щастя», «Ангел», «Щаслива сім’я», прочитали найцікавіші уривка з цих казок. Захід доповнив знання юних користувачів бібліотеки про Андерсена, сторінками його життя й творчості. Разом з бібліотекарем присутні здійснили віртуальну подорож Данією, рідною країною письменника та музеєм Андерсена в Копенгагені.