Спортивний день в бібліотеці

2016-06-16

Літо – пора відпочинку й оздоровлення для дітей. До бібліотеки філії 13 завітали першокласники з оздоровчого табору школи № 14 для участі у спортивному дні. Зараз проходить Євро - 2016, а 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. В читальному залі відбувся також спортивний день під девізом: лиш один рецепт на світі всім-усім підходить дітям, коли спорт полюбиш – сильним, спритним будеш! Інформаційна хвилинка підготовлена бібліотекарем ознайомила читачів з історією відродження Олімпійських ігор. В 1894 року було зроблено перший крок до відновлення олімпійського руху в сучасному світі. Відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, який проходив у Парижі. Сучасні Олімпійські ігри пов’язують з ім’ям П’єра де Кубертена. Він не просто закликав повернутися до ідеї проведення Олімпіади, але й розробив їх основу. 2016 рік – 120-річчя Олімпійських ігор. Доповнив розповідь перегляд відеоролика «Олімпійська академія: історія Олімпійських ігор». Налаштувала на активну участь в спортивній програмі й зарядила бадьорістю, енергією, хорошим настроєм фізкультурна розминка «Веселі рухи». За допомогою пантоміми, показували різні види спорту й відгадували їх. Всім сподобалась олімпійська інтелектуальна вікторина. Читачі відповідали на питання: що є емблемою Олімпійських ігор, де вперше пройшла Олімпіада, девіз олімпійських ігор та інші. Рухлива частина спортивного дня перемістилася на подвір’я бібліотеки. Проводились фізкультурні вправи зі скакалками, перетягуванням канату, м‘ячем. Учасники були активні в змаганнях з бігу, веселих конкурсах. Діти уявляли себе кенгуру, підстрибуючи якнайвище, й бузьками, стоячи якнайдовше на одній нозі. Актуальним був перегляд мультфільму «Як козаки в футбол грали», адже зараз проходить чемпіонат по футболу «Євро-2016», в якому бере участь команди з України. Герої мультфільму для маленьких читачів – приклад прагнення до перемоги чудової спортивної форми й командного духу!