Несміле дитя підгір'я

2016-03-30

29 березня, в день народження української дитячої поетеси Марійки Підгірянки, бібліотека філія 13 зустрічала гостей – юних користувачів учнів третіх класів школи №14. Всі зібрались на «поетичній сторінці» Марійки Підгірянки. Вона – це еліта української художньої літератури, яка вчить любити свою країну, вчить добру заради майбутнього. Бібліотекарі разом з юними користувачами мандрівку життєвим і творчим шляхом поетеси, а потім був конкурс виразного читання творів Марійки Підгірянки. Діти з натхненням читали поезії про рідний край, про любов до батьків, до України. А підсумком зустрічі була вікторина, присвячена Марійці Підгірянці. Цікаво й весело відгадували загадки, підбираючи риму. Присутнім сподобалась зустріч в бібліотеці, а твори Марійки Підгірянки дуже позитивні, формують національну свідомість, світогляд, розвивають творчі здібності, почуття та емоції дітей, формують пізнавальну самостійність.