Акція Бібліотека дитячих мрій

2013-09-26

/Files/images/PICT3676.JPG

Приймаючи участь в обласній акції «Бібліотека дитячих мрій», колектив філії підготував книжкову виставку «Бібліотека – місце ідеальних взаємин», проводилась гра – подорож «У мандри запрошують книги», ранок «Бібліотека твоїми очима», перегляд буктрейлерів, присвячених бібліотеці й книзі, презентація власного сайту бібліотеки-філії № 13.

19 вересня учнів ЗОШ №20 гра-подорож «У мандри запрошують книги» познайомила користувачів бібліотеки з кращими творами сучасних українських письменників, барвистими ілюстраціями до книг. В рамках мандрівки з дітьми проводилась літературні ребуси «З яких творів запропоновані рядки» у вигляді зашифрованих слів серед інших слів, гру «Відгадайлики», вікторина «Кому належать ці речі? Назви книгу». Діти жваво й позитивно реагували на ігрові моменти.

24 вересня під час проведення бібліоранку «Бібліотека твоїми очима» книгозбірні та її працівникам діти школи № 14 присвятили оду, підбирали риму до слів про бібліотеку, обвели свої ручки, на знак любові до бібліотеки й написали на них привітання з Днем бібліотек й найкращі побажання. Мартиненко Р.В. прочитала легенду про юнака-бібліотекаря, який приніс людям знання, і його справа стала безсмертною.

Метою демонстрації буктрейлерів під час акції, яка пройшла 25 вересня було зацікавити та заінтригувати присутніх, реклама книги. Для перегляду підібрали рекламні ролики до більш відомих творів для школярів. Бібліотекар показала сайт бібліотеки, як його знайти в Інтернеті.