Майстерки в бібліотеці: модні тренди - старовина й сучасність

2015-06-12

12 червня в читальному залі дитячої бібліотеки-філії №13, що розташована на Чигиринській, 2 панувала гамірна й творча атмосфера. Діти зі шкільного табору «Сонечко» школи № 20 завітали на майстерки. Умілими маленькими рученятами робили метеликів з бісеру та різноманітні вироби з кольорових резинок. Як відомо, прикраси з них - це модний тренд літа. Настя Золотухіна, активна читачка філії, з подругами ділилися досвідом по виготовленню метеликів з бісеру, різнокольорових браслетів, брелоків, каблучок та інших прикрас. Дівчинка демонструвала різні техніки виготовлення таких популярних зараз виробів. Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією української іграшки. Передивились відеоролики майстринь по виготовленню ляльки-мотанки. Та вже за щорічною літньою традицією, всі присутні робили свої обереги - ляльку. Кожна дитина хотіла подарувати батькам оберіг. Допомогу в проведенні майстерок надала мама нашої читачки Софії - Новікова Тетяна. Виготовлення ляльок, прикрас супроводжувалось співом українських пісень. Діти закладали позитивну енергетику пісні у свої мотанки.