День Захисту дітей в Ковалівському парку

2015-06-01

Читачі й колектив бібліотеки-філії №13 міста Кіровограда активно прийняли участь в низці заходів, що були організовані Кіровоградською бібліотечною системою під керівництвом Центральної бібліотеки для дітей до Дня захисту дітей. Цікаві конкурси, ігри, розваги й майстеркласи відбулися 1 червня на території Ковалівського парку. На На фотовиставці «Читаючі діти – найрозумніші у світі» була представлена світлина активного читача Максима з улюбленою книгою «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна. Читачі Новікова Софія, Харламова Марина, Кирилюк Софія й Бузуляк Станіслав представляли літературних героїв доброї Феї-чарівниці, сміливої Червоної Шапочки, кольорового та ніжного Метелика та безстрашного Мушкетера. Учасники залюбки крокували парадом під звуки барабану, вигукуючи кричалки й зазивалки, доводячи, що читання, діти й бібліотека існують! Для участі у «Фабриці читацьких талантів» була запрошена Карпусенко Кароліна, яка навчається в музичній школі №3, по класу скрипки. Колектив бібліотеки вдячний Довгій Аліні Володимирівні, викладачу, за навчання юних зірочок, а також за підготовку дівчинки до участі в конкурсі «Крок до успіху». Талановитій читачці 10 років. Дівчинка захоплюється малюванням, любить працювати з бісером, виготовляти поробки з пластиліну. Улюблена книга - «Пеппі Довга Панчоха» Астрід Ліндгрен, також полюбляє дитячі енциклопедії. Вона виконала «Марш» Шумана. Також на проханняЦентральної бібліотеки для дітей читачі бібліотеки в рамках доброчинної акції «Крапелька добра» подарували іграшки й книжки, які будуть передані дітям-вихованцям Кіровоградського обласного будинку дитини.Весело проводили час дітлахи на «Галявині читайликів». Малеча роздивлялася книжечки, а батьки читали казочки, віршики вголос. Олівці, маркери та фломастери в руках маленьких художників перетворювали чорно-білі розмальовки на барвисті малюнки. Бажаючі могли долучитися до створення колективної вітальної листівки. Дорослі із задоволенням клеїли віршовані привітання, цитати для дітей, дітлахи мали змогу залишити на пам’ять відбиток від долоньки, вирізати квітку, метелика, будиночок, сонечко, веселку, втілити свої фантазії в малюнках на листівці!